نانو آبگریز شیشه

لیست قیمت درب کارخانه
 • ۱۲۰ سی سی : ۳۵۰.۰۰۰ تومان
 • ۲۵۰ سی سی : ۶۰۰.۰۰۰ تومان
 • ۱ لیتر : ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
 • ۵ لیتر : ۹.۵۰۰.۰۰۰ تومان
ویژگی ها و مزیت های آبگریز نانو شیشه
 • قابلیت اعمال رو شیشه ساختمان، شیشه خودرو، کابین دوش حمام، چراغ ها و پروژکتورهای خیابانی
 • افزایش زاویه نماس ۱۱۵ درجه آب باسطج شیشه
 • حفظ خاصیت فوق آبگریزی تا حداقل ۱ سال
 • غلتیدن قطرات کاملا کروی آب (باران) روی سطح و عدم چسبندگی آلودگی به شیشه
 • خاصیت آسان تمیز شوندگی و مقاومت در برابر باران اسیدی
 • جلوگیری از ساییده شدن به وسیله عبور ریزگردها از روی سطح
 • مقاومت در برابر اشعه UV و اثرات جوی
 • مقاومت به سایش

با اعمال محلول نانو کلوئید شرکت نانو پاد بر روی سطح شیشه،سطح دارای خاصیت آبگریزی و خود تمیز شوندگی شده و در برابر انواع کثیفی مقاوم می‌شود و بارش باران شدید باعث تمیز شدن شیشه‌ها می‌گردد. اعمال این پوشش بر روی سطح شیشه منجر به افزایش زاویه (بیش از ۱۱۰ درجه) قطرات آب با سطح خواهد شد و این خاصیت موجب غلتیدن قطرات کاملاً کروی آب (یا باران) روی سطح و شسته شدن آلودگی‌ها از روی آن می‌گردد. همچنین اعمال پوشش نانو بر روی سطح شیشه باعث محافظت در برابر اشعه UV خورشید، جلوگیری از جذب عمقی آلودگی‌ها روی سطح، خاصیت آسان تمیز شوندگی و مقاومت در برابر باران‌های اسیدی می‌شود. اعمال این پوشش بر روی سطح، شیشه را مات و براق نمی‌کند و همچنین می‌تواند از اشیاء داخل ساختمان یا خودرو نسبت به نور خورشید محافظت کند. معمولا در بیشتر شیشه‌های خودرو و شیشه‌هایی که از آنها استفاده‌های صنعتی می‌شود، سطح شیشه به مرور زمان ساییده می‌شود و بر روی آن چاله های ریزی ایجاد می‌شود. این پوشش علاوه بر ضد آب و لک کردن شیشه که از کثیف شدن آن جلوگیری می‌کند، خواص مکانیکی شیشه را هم افزایش می‌دهد. همچنین به دلیل عدم جذب آلاینده ها بر روی سطح شیشه، با وزش باد و بارش باران شیشه آب‌گریز تمیز می شود.

 

 

کاربردهای نانو آبگریز شیشه

۱- صنعت ساختمان (محافظ شیشه ساختمان):

محافظ شیشه ساختمان پوششی با خصوصیت آبگریز، فوق العاده نازک و نامرئی بر روی سطح ایجاد می‌نماید که در برابر اشعه فرابنفش خورشید، باران اسیدی و دمای بالا و یخ زدگی مقاوم است و مانع نفوذ آلودگی و یا ریزگردها بر سطح شده و شفافیت اولیه را حفظ می‌کند و همچنین نیاز به تمیز کردن را بخصوص در ساختمان های بلند و شیشه های کمتر دردسترس کاهش می‏‌دهد.همچنین کارخانجات تولید شیشه و پنجره می توانند مانند کارخانجات بزرگ اروپایی، این محلول را در حین تولید شیشه استفاده نمایند.

 

 

۲-صنعت خودرو (محافظ شیشه ماشین):

یکی از کاربردهای سطوح خود تمیز شونده با خاصیت ابر آبگریزی پوشش نانو بر روی شیشه ها و آینه های خودرو میباشد که موجب ایجاد سطح بسیار شفاف و بهبود دید راننده در هنگام بارش برف و باران و مه و حداقل نیاز به استفاده از برف پاکن می‏‌شود.به طوری که در سرعت های بالاتر از ۷۰ کیلومتر برساعت نیازی به برف پاک کن نمی باشد. این نانو شیشه ها مانع انباشته شدن گرد و خاک، چربی، حشرات مرده، روغن، قیر و شیره گیاهان بر شیشه می‌شود و استفاده از شوینده‌های شیمیایی را برطرف می‌کند و به راحتی تمیز می شوند.

 

 

 

۳-پنل های خورشیدی:

نانو شیشه آب‌گریز مانع از تجمع گرد و غبار و آلودگی بر روی سطح پنل خورشیدی می‌شود به نحوی که ذرات گرد و غبار، بعد از هر بار بارش باران و یا حتی شستشو با آب اندک از روی سطح پاک می‌گردد. پوشش آبگریز میزان جذب انرژی را افزایش داده و شفافیت پنل های خورشیدی را نمی‌کاهد بنابراین موجب افزایش کارایی پنل خورشیدی می‌شود.

 

 

۴-زندگی روزمره:

کابین های دوش حمام آینه های داخل حمام و دستشویی با افزودن محصول نانوشیشه آبگریز می‌تواند کارایی خود را در هنکام باز بودن دوش حفظ کند ومات شدن و کدرشدن سطح آن جلوگیری به عمل آید و دید مناسبی را در زمان استفاده از آب دوش حمام فراهم خواهد کرد. همچنین قطرات آب به راحتی با یک دستمال و بدون نیاز به شوینده تمیز می شود.
استفاده از آن در شیشه ها ی پنجره بالایی با دسترسی کم می‌تواند دفعات نیاز به تمیز کردن را کاهش دهد.

 

 

نحوه اعمال پوشش

 

 1. سطح شیشه مورد نظر باید تمیز، خشک و عاری از هرگونه آلودگی و مواد اضافی باشد.
 2. ظرف محتوی محلول آبگریز شیشه به خوبی تکان دهید.
 3. محلول آبگریز شیشه را بر روی سطح شیشه اسپری کرده بطوری که تمامی سطح آغشته به محلول گردد.
 4. پس از ۲۰ ثانیه دستمال میکروفایبر را با محلول نانو آغشته و به صورت دورانی سطح مورد نظر را به آرامی ماساژ دهید.
 5. شیشه مورد نظر پس از خشک شدن و گذشت ۲ ساعت دارای خاصیت آبگریزی خواهد شد.

نکات ایمنی

 

 • در صورت تماس با چشم به مدت ۱۵ دقیقه چشم را با آب شستشو دهید.
 • در محیط نسبتاً خشک و خنک نگهداری شود.
 • دور از  نور خورشید و دسترس کودکان نگهداری شود.
 • هنگام پوشش دهی استفاده از دستکش الزامی می باشد.

 

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.