تهران ، دانشگاه صنعتی شریف
0912-2972962
تهران ، دانشگاه صنعتی شریف
0912-2972962

درباره ما

شرکت نانو پاد شریف یکی از پیشگامان در عرصه نانو فناوری کشور محسوب می¬شود که با بهره گیری از نتایج سال¬ها مطالعه و تحقیق پژوهشگران بنام حوزه¬ی نانو فناوری گام مهمی را در راستای تولید و توسعه ی نانو پوشش¬های عمومی و صنعتی با خواص منحصر به فرد برداشته است. این شرکت تا کنون پروژه¬های متعددی را در زمینه های مختلف پوشش دهی با موفقیت به انجام رسانده است. همچنین این مجموعه می¬کوشد تا با انجام پژوهش¬ و توسعه گسترده و تولید محصولات با کیفیت و استاندارد، سهم به سزایی را در برطرف کردن نیاز های کشور در زمینه نانو فناوری داشته باشد.
با توجه به تخصص بالا و تجربه حرفه ای شرکت نانو پاد شریف با پروژه های متعدد انجام شده در سطوح مختلف داخلی،  به خصوص تیم تحقیق و توسعه شرکت که از دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف می باشند، محصولات و خدمات تخصصی وسیعی را دارا می¬باشد. لازم به ذکر است که این شرکت در مواردی به طور خاص محصولی را برای اولین بار جهت رفع نیازهای تخصصی در صنایع تولید نموده است.
این شرکت ، موفق به تولید محلول آب‌گریز و مناسب برای پوشش‌دهی بر روی زیر لایه مختلف (شیشه، سرامیک، سیمان وآجر، فلزات، پارچه و…)شد که در مقایسه با محصولات مشابه دارای کیفیت بالاتر و قیمت تمام شده پایین‌تری است. این محصول دارنده تأییدیه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو است و شرکت نانوپاد تنها شرکتی است که در این زمینه از ستاد نانو دارای تأییدیه است. همچنین محصول آب‌گریز شرکت نانوپاد جزو استارت‌آپ‌های برگزیده برنامه توسعه‌سازی دانشگاه صنعتی شریف است.

پاسخ دهید