تهران – پونک – خ سرو پ 241
0912-2972962
تهران – پونک – خ سرو پ 241
0912-2972962

محصول آنتی باکتریال با هدف ضدعفونی و از بین بردن باکتری‌ها از سطوح منسوجات

محصول آنتی باکتریال با هدف ضدعفونی و از بین بردن باکتری‌ها از سطوح منسوجات

برای اولین بار در ایران محققان شرکت نانو پاد با استفاده از فناوری نانو موفق به تولید محصول آنتی باکتریال با هدف ضدعفونی و از بین بردن باکتری ها از سطوح منسوجات شدند.

مشخصات محصول

اثرات و عواقب مخرب باکتری، میکروب و قارچ در سلامت محیط و انسان بر هیچ کس پوشیده نیست لذا می‌بایستی از رشد و تکثیر آن جلوگیری بعمل آورد.

از طرف دیگر کوچکی این باکتری‌ها و امکان تکثیر آن در تمام سطوح، موجب رشد این باکتری‌ها در نقاطی از محل زندگی انسان می‌گردد که تصور آن هم تعفن آور و خطرناک است. لذا محصول آنتی باکتریال با هدف ضدعفونی و از بین بردن باکتری‌ها از سطوح منسوجات تولید و در اختیار شما مصرف کننده گرامی قرار گرفته است. این محلول حاوی  نانو ذراتی به غیر نقره می‌باشند. ضعف نانو نقره برای استفاده، سمی بودن و سرطان‌زا بودن و همچنین ایجاد تغییر رنگ بر روی پارچه می‌باشد. با نفوذ نانو ذرات به جداره باکتری ها و نامساعد نمودن محل زندگی هرگونه میکروب، باکتری، ویروس و قارچ موجب از بین رفتن آن‌ها می‌شود.

اسپری آنتی باکتریال و ضد بوی شرکت نانو پاد برای فرش و پارچه پیشنهاد می‌شود.

 

نحوه مصرف

از این محصول بسته به نیازتان، می‌توانید با دو شیوه پوشش سطحی و پوشش عمیق استفاده کنید.

در روش پوشش سطحی، محلول را از فاصله بیست سانتی متری روی سطح مورد نظر اسپری نمایید و چند دقیقه صبرکنید تا خشک شود. در این حالت 99/9 درصد از باکتری‌های پیش از اسپری کردن، از بین می‌روند.

در روش پوشش عمیق، که ماندگاری بالاتری را به دنبال دارد، جسم (غالبا پارچه، لباس و جوراب) را داخل محلول غوطه‌ور سازید. در این حالت، جسم برای مدت بیش‌تری در مقابل ورود باکتری‌ها مقاوم می‌شود.

 

 مزایا:

  1. جلوگیری از رشد جلبک‌ها در محیط‌های مرطوب
  2. عدم تشکیل کلنی میکروب‌ها در محل‌های مستعد برای رشد میکروب
  3. روند رشد میکروب‌ها را متوقف می‌نماید.

 

 

آنتی باکتریال2

 

پاسخ دهید